Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie. Dołącz do naszego newslettera, aby w pierwszej kolejności otrzymywać oferty specjalne.

 

Adres e-mail
Powtórz adres e-mail

fitness

Nasz hotel słynie z bogatej oferty rekreacyjnej. Na 11 ha przestrzeni, jaką zajmuje cały obiekt znajdzie się wszystko, co potrzebne, aby odpocząć, zadbać o formę i aktywnie spędzić czas w miłym towarzystwie.

 

 

 

Centrum fitness jest czynne:

pon. - pt. 6:30 - 23:00

sb. 7:30 - 22:00

ndz. 7:30 - 21:00

 

MINI GYM

Mini Gym to sala fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych firmy Technogym. Specjalnie dla Was stworzyliśmy doskonałe warunki do treningu i relaksu (m.in.: sprzęt do ćwiczeń siłowych i aerobowych, piłka fitness, wybór hantli, pasy TRX, drabinki z uchwytem do podciągania).

 

KORTY TENISOWE

Zapraszamy na 2 kryte korty tenisowe z profesjonalną nawierzchnią oraz ogrzewaniem w sezonie zimowym. Organizujemy zajęcia z  instruktorem dla dorosych oraz dla dzieci (od 4 r.ż, mini tenis), grupowe oraz indywidualne. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Recepcją Fitness. Jesteśmy dostępni także za pośrednictwem e-mail: fitness@holiday.aquila.pl lub telefonicznie + 48 22 77 83 379.

 

BOISKA WIELOFUNKCYJNE

Jeśli chcesz pograć w siatkówką, koszykówkę lub streetball (rodzaj piłki nożnej), możesz to zrobić na boiskach wielofunkcyjnych. Posiadają one profesjonalną nawierzchnię, a wysokie ogrodzenie zapobiega wydostawaniu się piłki za boiska.

 

NORDIC WALKING I ROWERY

Otaczające hotel lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i nadrzeczny krajobraz zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możecie wypożyczyć rowery lub kijki do Nordic Walkingu i poznawać okolice.

 

Kontakt: 22 77 83 379, fitness@holiday.aquila.pl

 

POBIERZ CENNIK>>

 

Dla Gości hotelowych korzystających z usług hotelu (restauracja, Grill House, bar, obiekty sportowe, SPA) parking do 4 godzin gratis. Prosimy o przedstawienie paragonu w Recepcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.