Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie. Dołącz do naszego newslettera, aby w pierwszej kolejności otrzymywać oferty specjalne.

 

Adres e-mail
Powtórz adres e-mail

brunch niedzielny

Zapraszamy serdecznie w każdą niedzielę w godzinach 13:00 - 17:00 na obiad w formie bogatego bufetu! Wybór zup, dań gorących, zimnych przekąsek, bufet sałatkowy, desery, bufet dziecięcy, stacja live cooking...

Przepysznie, bez limitu, w eleganckiej atmosferze.

 


Od 11 marca niedziele będą jeszcze bardziej wolne w związku z wchodzącym w życie zakazem handlu w niedziele :) Sklepy będą w niedziele zamknięte, ale w Holiday Inn w Józefowie od rana mnóstwo się dzieje! Zaczynamy od rodzinnych śniadań (06:30 - 11:00), od 13:00 zapraszamy na brunch z bogatym programem atrakcji dla dzieci i dorosłych, a o godzinie 18:00 odbywają się u nas koncerty i kabarety.

 

Marzec

 

::25 marca::

Cena

Brunch niedzielny w marcu i kwietniu w cenie 95 PLN brutto / osoba dorosła. W cenę wliczona jest woda na stole (gazowana, niegazowana). 

Napoje bezalkoholowe (soki owocowe Cappy, soki świeżo wyciskane na życzenie, kawa, herbata, napoje gazowane, inne) oraz alkohole dodatkowo płatne wg cennika Restauracji LunaSol. Animacje i Sala Zabaw w cenie brunchu.

 

Dzieci

0-3 lata: GRATIS

Menu dziecięce z napojami (soki owocowe Cappy, soki świeżo wyciskane na życzenie) na brunchu niedzielnym dla dzieci w wieku 0-3 lata – GRATIS

4-13 lat: 50% ceny

Menu pełne na brunchu niedzielnym wraz z napojami (soki owocowe Cappy, soki świeżo wyciskane na życzenie, herbata, napoje gazowane) – 50% płatne wg cennika Restauracji LunaSol.

 

 

Nadchodzące wydarzenia:

 

08.04 –  Jerzy Kryszak  („Kulturalny Józefów”). 
Animacje dla dzieci: "Mały Inżynier - przygoda z robotyką".

15.04  –  Andrzej Poniedzielski  („Kulturalny Józefów”). 
Animacje dla dzieci: magiczna niedziela, czyli spotkanie z Iluzjonistą.

22.04 – Animacje dla dorosłych i dzieci: Las w słoiku. 
 

29.04  – Teatrzyk dla dzieci „Szkatułka krasnala Chichotka”* z animacjami prowadzonymi przez aktorów w godzinach 14:00 - 17:00
Maj: przerwa w cyklu WOW! Weekend związana z brakiem miejsc w restauracji LunaSol z powodu organizacji Przyjęć Komunijnych. Cykl będzie wznowiony od: 27 maja 2018 roku.
 
27.05 – Maciek Maleńczuk solo  („Kulturalny Józefów”). 
            Animacje sportowe dla dzieci na świeżym powietrzu.

03.06 – Wielka Makieta Kolejkowa i wizyta zabawnych klaunów z okazji Dnia Dziecka. Od 31 maja do  3 czerwca dla wszystkich dzieci do lat 18 promocyjny wstęp na park linowy oraz mini golf! 

10.06 – Kabaret Smile  („Kulturalny Józefów”). Animacje dla dzieci. 

 

Rezerwacja: 

+ 48 22 77 83 342 | restauracja@holiday.aquila.pl

 

Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy, że warunkiem odbycia się brunchu jest minimum 15 rezerwacji. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji z wyprzedzeniem.

 

NEWSletter: www.holiday.aquila.pl/#newsletter                                        fb: www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow