Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie. Dołącz do naszego newslettera, aby w pierwszej kolejności otrzymywać oferty specjalne.

 

Adres e-mail
Powtórz adres e-mail

pracuj z nami

 

Holiday Inn Warszawa Józefów **** należy do największej sieci hotelowej na świecie – InterContinental Hotels Group. Operatorem hotelu jest Aquila Hotele Sp. z o.o.

 

Branża gościnności 

 

Podczas uroczystego Jubileuszu Holiday Inn Warszawa Józefów 4*, dyrektor hotelu Rafał Kuczyński ze sceny podziękował swoim pracownikom, a szczególnie gronu z 10 – letnim stażem pracy, za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Bo w branży gościnności postawa wobec Gości i umiejętność współpracy z innymi ludźmi są kluczem do sukcesu.

 

Każdego dnia Holiday Inn w Józefowie gości osoby podróżujące biznesowo z całego świata oraz korporacje organizujące konferencje, bankiety czy pikniki. Z uwagi na ciekawą ofertę rekreacyjną (park linowy, golf, SPA, tenis, basen) i piękne usytuowanie w zakolu rzeki Świder hotel przyciąga turystów z całej Polski. W hotelu odbywają się przyjęcia weselne i okolicznościowe. Mieszkańcy okolic odwiedzają zaś hotel, aby skorzystać z restauracji i baru, SPA, Centrum Delphinus (basen, siłownia) i obiektów sportowych.

 

Różnorodne stanowiska

Hotel jest jednym z największych pracodawców na lokalnym rynku pracy - zatrudnia blisko 200 osób w takich 

działach, jak: gastronomia (kuchnia, cukiernia, zmywak), służba pięter, recepcja, sprzedaż, eventy i rekreacja, bankiety, księgowość, zakupy, IT, marketing, revenue, kadry, techniczny i ogrodnictwo. W sezonie zatrudnia instruktorów w parku linowym i  animatorki.


„Praca w hotelu jest wymagająca, dynamiczna - to fakt. Pozwala jednak szybko rozwinąć skrzydła. Sprzyja integracji zespołu. Nuda tu nie gości! A my jako pracodawca dbamy, by doceniać pracowników i stworzyć miejsce pracy do którego przychodzi się z przyjemnością” – mówi Agnieszka Kołakowska, Kierownik ds. Kadr w Aquila Hotele Sp. z o.o. 

 


Sprawdź aktualne ogłoszenia o pracy w hotelu >>
 
  

 

                     

 

 Prześlij CV!

 

Hotel zapewnia pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie, uniformy oraz prywatną opiekę medyczną Enel – Med jako dodatek socjalny. Bezpłatny dostęp do napojów, kawy i herbaty. Obiady pracownicze, kartę Multisport i pakiet ubezpieczeń w AXA w atrakcyjnych cenach.

 

Prosimy o nadsyłanie życiorysów i listów motywacyjnych w języku polskim lub angielskim na adres: hr@holiday.aquila.pl W polu tematu prosimy o wpisanie swojego nazwiska i imienia oraz nazwy i kodu stanowiska, którego aplikacja dotyczy.

 

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach rekrutacji danych osobowych przedstawionych przeze mnie w aplikacji, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)." [dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane]. W odniesieniu do złożonej aplikacji oraz całego procesu rekrutacji zapewniamy całkowitą dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.