Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie. Dołącz do naszego newslettera, aby w pierwszej kolejności otrzymywać oferty specjalne.

 

Adres e-mail
Powtórz adres e-mail

pracuj z nami

 

Holiday Inn Warszawa Józefów **** należy do największej sieci hotelowej na świecie – InterContinental Hotels Group. Operatorem hotelu jest Aquila Hotele Sp. z o.o.

 

Dni Rekrutacji w Holiday Inn Józefów (05 - 10.11.2018r.)

 

Pragniesz mieć dobrą, stałą pracę bliżej miejsca zamieszkania? W zgranym zespole, z atrakcyjnym wynagrodzeniem i w ciekawym miejscu? Zapraszamy Cię do 4* hotelu Holiday Inn w Józefowie (IHG).

Odwiedź nas i porozmawiaj przy kawie o swojej przyszłości zawodowej z HR Managerem Holiday Inn Józefów, panią Agnieszką Kołakowską. Od 5 do 11 listopada br. /Józefów, ul. Telimeny 1/ czekamy na Was (i na Wasze pytania oraz CV :) w ramach Dni Rekrutacji w godzinach:
05.11 (Pon) 10:00 - 13:00
06.11 (Wt) 12:00 -15:00
07.11 (Śr) 10:00 - 13:00
08.11 (Czw) 12:00 -15:00
09.11 (Pt) 10:00 - 13:00
10.11 (Sb) 08:00 - 12:00

Jeżeli Twoja obecna praca nie pozwala Ci odwiedzić nas bezpośrednio, prosimy serdecznie o wysłanie CV na adres: hr@holiday.aquila.pl * lub o telefon w ww. terminach (22 77 83 000 do pani Agnieszki Kołakowskiej)

Aktualnie poszukujemy:
- kucharz / kucharka
- portier
- barman / barmanka (bar, restauracja, dział bankietów, Grill House)
- kelner / kelnerka (bar, restauracja, dział bankietów, Grill House)
oraz:
- pracownik służby piętek / hskp / pokojowa
- zmywak w kuchni

Najlepszym kandydatom/kom zapewnimy:
- umowę zlecenie lub o pracę 
w zależności od doświadczenia i preferencji
- system premiowy
- prywatną opiekę medyczną
- dofinansowanie do Karty Multisport
- odzież służbową
- dostęp do kantyny pracowniczej w atrakcyjnej cenie
- zniżki pracownicze na noclegi w hotelach na całym świecie w ramach sieci InterContinental Hotels Group, 
- szkolenia stanowiskowe i możliwość szybkiego rozwoju umiejętności zawodowych pod opieką doświadczonych menadżerów.

Pełną treść ogłoszeń znajdziesz na naszym fanpage w zakładce "Oferty pracy".

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883).

 

Branża gościnności 

 

Każdego dnia Holiday Inn w Józefowie gości osoby podróżujące biznesowo z całego świata oraz korporacje organizujące konferencje, bankiety czy pikniki. Z uwagi na ciekawą ofertę rekreacyjną (park linowy, golf, SPA, tenis, basen) i piękne usytuowanie w zakolu rzeki Świder hotel przyciąga turystów z całej Polski. W hotelu odbywają się przyjęcia weselne i okolicznościowe. Mieszkańcy okolic odwiedzają zaś hotel, aby skorzystać z restauracji i baru, SPA, Centrum Delphinus (basen, siłownia) i obiektów sportowych.

 

 

 

Różnorodne stanowiska

Hotel jest jednym z największych pracodawców na lokalnym rynku pracy - zatrudnia blisko 200 osób w takich 

działach, jak: gastronomia (kuchnia, cukiernia, zmywak), służba pięter, recepcja, sprzedaż, eventy i rekreacja, bankiety, księgowość, zakupy, IT, marketing, revenue, kadry, techniczny i ogrodnictwo. W sezonie zatrudnia instruktorów w parku linowym i  animatorki.

 

„Praca w hotelu jest wymagająca, dynamiczna - to fakt. Pozwala jednak szybko rozwinąć skrzydła. Sprzyja integracji zespołu. Nuda tu nie gości! A my jako pracodawca dbamy, by doceniać pracowników i stworzyć miejsce pracy do którego przychodzi się z przyjemnością” – mówi Agnieszka Kołakowska, Kierownik ds. Kadr w Aquila Hotele Sp. z o.o. 

                 

 

Prześlij CV!

 

Prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: hr@holiday.aquila.pl W polu tematu prosimy o wpisanie swojego nazwiska i imienia oraz nazwy i kodu stanowiska, którego aplikacja dotyczy. W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach rekrutacji danych osobowych przedstawionych przeze mnie w aplikacji, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)." [dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane].

 

W odniesieniu do złożonej aplikacji oraz całego procesu rekrutacji zapewniamy całkowitą dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.