Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie. Dołącz do naszego newslettera, aby w pierwszej kolejności otrzymywać oferty specjalne.

 

Adres e-mail
Powtórz adres e-mail

wesele

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem "Witamy planujących ślub i wesele", w którym krok po kroku przedstawiamy, w czym możemy Państwu pomóc podczas przygotowywania wesela dużego lub kameralnego, jak również ślubu i przyjęcia w plenerze.  Przewodnik weselny jest dostępny w wersji elektronicznej oraz w wersji drukowanej w Recepcji. Zapraszamy do umówienia spotkania z naszym Konsultantem ślubnym - z przyjemnością osobiście zaprezentujemy Państwu nasz hotel oraz jego możliwości. 

 

 

22 77 83 093, wesela@holiday.aquila.pl

 

 

 

4 - gwiazdkowy hotel Holiday Inn Warszawa Józefów, należący do międzynarodowej, największej na świecie sieci hotelowej InterContinental Hotels Group, to doskonałe miejsce do organizacji przyjęcia weselnego.

 

Umiejscowienie obiektu w bajkowym leśnym krajobrazie w malowniczym zakolu rzeki Świder, tylko 4 km od granicy z Warszawą, to sposób na zapewnienie sobie i gościom zarówno komfortu zabawy weselnej tylko we własnym gronie, w odosobnionym miejscu, ale także łatwego dojazdu do miejsca wesela.

 

Doskonale przygotowane sale, wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa oraz ciepły, rodzinny klimat miejsca sprawią, że ten ważny dzień na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i wszystkich gości.

 

Do tego rozbudowana ślubna oferta rekreacyjna – basen z saunami i jacuzzi, siłownia, pole golfowe, park linowy, minigolf, boiska sportowe, wspaniała Klinika SPA La Perla czynią hotel doskonałym miejscem do relaksu przed i po przyjęciu weselnym. 

 

Namiot sferyczny w Holiday Inn Warszawa Józefów
- dla pragnących niezwykłych efektów wizualnych

Namiot sferyczny (pow. 515m2, wys. 12,5m) jest największym tego typu obiektem w Polsce centralnej. Kontrastująca z zielonym otoczeniem biała 14 metrowa kopuła i transparentna część frontowa pozwalają uzyskać niezwykły efekt wizualny. Obiekt jest całoroczny i może być klimatyzowany. Posiada m.in.: system podłóg, oświetlenie led – trawers, elektryka 16 32 63A, pomieszczenie techniczne.W ustawieniu teatralnym może pomieścić 600 osób, w bankietowym - 440, natomiast koktajlowym - 510. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teren hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów z lotu ptaka 

 

 

 

NEWSletter:   www.holiday.aquila.pl/#newsletter     
Instagram:    https://www.instagram.com/holidayinnwarszawajozefow/                                                  
facebook:      www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow