Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie. Dołącz do naszego newslettera, aby w pierwszej kolejności otrzymywać oferty specjalne.

 

Adres e-mail
Powtórz adres e-mail

wesele

Szanowni Państwo,

 

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy przewodnik "Witamy planujących ślub i wesele", w którym krok po kroku przedstawiamy, w czym możemy Państwu pomóc podczas przygotowywania wesela dużego lub kameralnego, jak również ślubu i przyjęcia w plenerze.

Przewodnik weselny jest dostępny w wersji elektronicznej oraz 
w wersji drukowanej w Recepcji. Zapraszamy do umówienia spotkania z naszym Konsultantem ślubnym - z przyjemnością osobiście zaprezentujemy Państwu nasz hotel oraz jego możliwości.

 

 

 

Luksusowy hotel Holiday Inn Warszawa Józefów, należący do międzynarodowej, największej na świecie sieci hotelowej InterContinental Hotels Group, to doskonałe miejsce do organizacji przyjęcia weselnego.

 

Umiejscowienie obiektu w bajkowym leśnym krajobrazie w malowniczym zakolu rzeki Świder, tylko 4 km od granicy z Warszawą, to sposób na zapewnienie sobie i gościom zarówno komfortu zabawy weselnej tylko we własnym gronie, w odosobnionym miejscu, ale także łatwego dojazdu do miejsca wesela.

 

Doskonale przygotowane sale, wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa oraz ciepły, rodzinny klimat miejsca sprawią, że ten ważny dzień na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i wszystkich gości.

 

Do tego rozbudowana ślubna oferta rekreacyjna – basen z saunami i jacuzzi, siłownia, pole golfowe, park linowy, minigolf, boiska sportowe, wspaniała Klinika SPA La Perla czynią hotel doskonałym miejscem do relaksu przed i po przyjęciu weselnym. 

 

Zapraszamy do kontaktu: 22 77 83 093, wesela@holiday.aquila.pl

 

Namiot sferyczny w Holiday Inn Warszawa Józefów - dla pragnących niezwykłych efektów wizualnych

Namiot sferyczny (pow. 515m2, wys. 12,5m) jest największym tego typu obiektem w Polsce centralnej. Kontrastująca z zielonym otoczeniem biała 14 metrowa kopuła i transparentna część frontowa pozwalają uzyskać niezwykły efekt wizualny. Obiekt jest całoroczny i może być klimatyzowany. Posiada m.in.: system podłóg, oświetlenie led – trawers, elektryka 16 32 63A, pomieszczenie techniczne.W ustawieniu teatralnym może pomieścić 600 osób, w bankietowym - 440, natomiast koktajlowym - 510. Namiot jest jedną z  trzech tegorocznych inwestycji hotelu po stacji do ładowania samochodów elektrycznych (Tesla) i remoncie generalnym obiektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NEWSletter:   www.holiday.aquila.pl/#newsletter     
Instagram:    https://www.instagram.com/holidayinnwarszawajozefow/                                                  
facebook:      www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow 
Google +       https://plus.google.com/+HolidayInnWarszawaJózefów